Pokaz slajdów

Stan powietrza: Array niedziela, 20 października 2019r.

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 19:00

Telefony i adresy e-mail pracowników

Telefony bezpośrednie do poszczególnych gabinetów i adresy e-mail pracowników:

Sekretariat                                               
12  430-50-52
12  660-07-90
12  660-07-70  
Sekretariat – fax
12  660-07-91
ppp1.krakow@interia.pl
mgr Jolanta Skóra – Dyrektor Poradni 12  430-53-67
mgr Maria Adles – pedagog 12  660-07-71
mgr Maria Apanasowicz – psycholog
12  660-07-85
ppp1.apanasowicz@interia.pl
mgr Jacek Biłko – psycholog
12  660-07-85
bilkenmeier@gmail.com
mgr Matylda Borowska – psycholog  
mgr Irena Chądzyńska – pedagog
12  660-07-86
ppp1.chadzynska@interia.pl
mgr Marcelina Cieszewska – psycholog
12  660-07-83
ppp1.cieszewska@gmail.com
mgr Jolanta Dąbrowska – psycholog
12  660-07-79
joldabrowska@interia.pl
mgr Małgorzata Gawędzka – psycholog
12  660-07-86
ppp1.gawedzka@onet.pl
mgr Anna Gebauer – psycholog
12  660-07-80
ppp1.anna.gebauer@gmail.com
mgr Marta Jakubczak – pedagog
12  660-07-82
marta.jakubczak@interia.pl
mgr Anna Janczy – Habryło – pedagog 12  660-07-74
mgr Barbara Jasak – psycholog
12  660-07-72
ppp1.jasak@interia.pl
mgr Krystyna Kahl – psycholog 12  660-07-83
mgr Renata Kala – Piwowarczyk – psycholog
12  660-07-80
ppp1.kala@gmail.com
mgr Elżbieta Kawa – psycholog
12  660-07-78
ppp1ekawa@gmail.com
mgr Monika Kowalska – Pieronek – pedagog
12  660-07-76
m.kowalska315@interia.pl
mgr Anna Lis – psycholog
12  660-07-75
ppp1annalis@gmail.com
mgr Marta Niemira – pedagog
12  660-07-72
ppp1.niemira@onet.pl
mgr Magdalena Nowakowska – psycholog
12  660-07-83
ppp1.nowakowska@gmail.com
mgr Małgorzata Ostrowska – Krępa – neurologopeda
12  660-07-71
ppp1ostrowska.krepa@gmail.com
mgr Jadwiga Pajor – logopeda
12  660-07-81
ppp1.igapajor@gmail.com
mgr Regina Panaś – neurologopeda, pedagog
12  660-07-82
ppp1.panas@gmail.com
mgr Barbara Piśko – psycholog
12  660-07-72
barbara.pisko@wp.pl
mgr Renata Siery – pedagog
12  660-07-77
ppp1.siery@gmail.com
mgr Małgorzata Starostka – Rudy – pedagog
12  660-07-75
m.starostka@poczta.fm
mgr Iwona Surówka – psycholog
12  660-07-79
ppp1.surowka@wp.pl
mgr Radosław Szyk – psycholog
12  660-07-77
rszyk.ppp1@gmail.com
mgr Marek Tokarski – psycholog
12  660-07-73
ulat@poczta.onet.pl
mgr Monika Trestka – logopeda
12  660-07-81
monikatrestka@gmail.com
mgr Beata Trojan – psycholog
12  660-07-75
ppp1.trojan@interia.pl
mgr Maria Turcza – psycholog
12  660-07-73
ppp1.turcza@gmail.com
mgr Katarzyna Wilk – psycholog  
mgr Ewa Wolińska Bączar – pedagog
12  660-07-76
ppp1.wolinska.baczar@interia.pl
mgr Jolanta Wójtowicz – psycholog
12  660-07-87
ppp1krakow@wp.pl
mgr Ewa Znamirowska – Jagielak – psycholog
12  660-07-78
ppp1.znamirowska.jagielak@interia.pl