Pokaz slajdów

Stan powietrza: Array poniedziałek, 30 listopada 2020r.

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 19:00

Aktualności

Spotkania pedagogów szkolnych

Grupa wsparcia dla pedagogów i psychologów szkolnych

Szkoła dla Rodziców

____________________________________________________

 

Uprzejmie informujemy, że na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) została uruchomiona usługa EK-16 (wydawanie skierowań do kształcenia specjalnego w przedszkolu integracyjnym, z oddziałami integracyjnymi, specjalnym, z oddziałami specjalnymi, w szkole integracyjnej, z oddziałami integracyjnymi, specjalnej, w specjalnym ośrodku szkolno – wychowawczym, w młodzieżowym ośrodku socjoterapii). Rodzice/opiekunowie dziecka mogą za pośrednictwem ww. platformy składać wnioski o skierowanie do kształcenia specjalnego.

 


Zapraszamy na BEZPŁATNE SZKOLENIA ON-LINE DLA NAUCZYCIELI (szkół z rejonu Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 1 w Krakowie)

14. 11. 2020r. godz. 9.00 – 11.30
NARZĘDZIA MICROSOFT SPRZYJAJĄCE PRACY PROJEKTOWEJ I INTERAKCJI
Z UCZNIEM
1. Poznaj OneNote czyli wirtualny notatnik sprzyjający edukacji opartej na projektach!
2. Microsoft Teams w edukacji – możliwości, których nie widać na pierwszy rzut oka!
3. Sway, czyli uczeń-projektant w akcji!
4. Odkryj gry dla uczniów Microsoft!
5. Zaprojektuj lekcję w Wakelet – czyli narzędzia współpracujące z Microsoft Teams!

 

21. 11. 2020r. godz. 9.00 – 11.30
JA JESTEM PAN TIK-TAK, CZYLI NARZĘDZIA TIK W PRACY Z MAŁYMI DZIEĆMI
1. Poznaj OneNote (Microsoft) czyli wirtualny notatnik oraz Jamboard (Google) czyli interaktywną tablicę do pracy z dziećmi!
2. Przygotuj dziecku materiały on-line, czyli generatory do przygotowywania puzzli, rebusów, fraktali, krzyżówek, biletów, paragonów, krzyżówek, dyplomów i edycji zdjęć!
3. Zaproś dziecko do siebie, czyli Padlet, ThingLink i Wakelet w akcji!

 

28. 11. 2020r. godz. 9.00 – 11.30
CANVA I GENIALLY CZYLI INTERAKTYWNE PLAKATY, WYZWANIA DLA UCZNIÓW, EDUROOMY I ESCAPEROOMY W EDUKACJI!

1. CANVA OD PODSTAW I DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH – nauczysz się poruszać po Canvie, poznasz jej interfejs i zaczniesz samodzielnie tworzyć grafiki do użytku w social mediach oraz na swoich lekcjach (reklamy, posty reklamowe, plakaty, okładki, ogłoszenia, zaproszenia), zaprojektujesz grę planszową, zobaczysz, jak zrobić rozbudowane i interaktywne prezentacje, filmy. Dowiesz się, jak zaprosić swoich uczniów do współpracy!
2. GENIALLY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH – nauczysz się, jak tworzyć interaktywne prezentacje czy grafiki, stworzysz escape-room dla swoich uczniów na dowolny temat, zrobisz quiz oraz interaktywne sudoku, puzzle, challenge, animacje oraz interaktywną ścianę wyzwań.

 

Szkolenia poprowadzi Dariusz Martynowicz – nauczyciel języka polskiego, członek grupy SUPERBELFRZY RP, edukator, trener. Właściciel firmy Czas na progres i grupy na fc Czas na progres – (nie tylko belferska) PROGRESOWNIA. Fascynat kreatywności i nowoczesnych technologii. Zwycięzca wielu ogólnopolskich konkursów dotyczących wykorzystania ICT w szkole i fan projektów interdyscyplinarnych. Microsoft Innovative Education Expert w roku szkolnym 2019/20 i 2020/21. Trener wspomagania Gminy Kraków. Jego zainteresowania skupiają się przede wszystkim na: sketchnotingu, ICT w edukacji, pracy metodą projektu oraz kreatywności i relacyjności w procesie uczenia się.

Zapisy odbywają się poprzez podany poniżej formularz do 3 dni przed datą wybranego szkolenia.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpu39-6_lCJSyE-G4tktLgK2JRMY04QR455JU0vrSoN7rjaw/viewform?usp=sf_link

Link, pod którym odbędzie się wybrane szkolenie, zostanie wysłany na podany w formularzu adres mailowy najpóźniej 9 godzin przed wydarzeniem.