Pokaz slajdów

Stan powietrza: Array środa, 18 września 2019r.

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 19:00

Szkoły ponadpodstawowe

 

SZKOŁA ADRES PSYCHOLOG
I Liceum Ogólnokształcące Kraków, Pl. Na Groblach 9 mgr Marek Tokarski
II Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Sobieskiego 9 mgr Maria Turcza
V Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Studencka 12 mgr Marek Tokarski
VI Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Wąska 7 mgr Maria Apanasowicz
VIII Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Grzegórzecka 24 mgr Jacek Biłko
X Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Wróblewskiego 8 mgr Maria Turcza
XIII Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Sądowa 4 mgr Radosław Szyk
XX Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Szlak 5 mgr Jacek Biłko
XXIII Liceum Ogólnokształcące – ZSO Nr 9 Kraków, ul. Seniorów Lotnictwa 5 mgr Marek Tokarski
XXIV Liceum Ogólnokształcące – ZSO Nr 11 Kraków, ul. Wilka – Wyrwińskiego 1 mgr Marek Tokarski
XXVI Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół Chemicznych Kraków, ul. Krupnicza 44 mgr Marek Tokarski
XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Romana Ingardena Kraków, ul. Kazimierza Odnowiciela 2 mgr Maria Apanasowicz
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Kraków, ul. Grochowska 20 mgr Maria Turcza
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek Kraków, ul. św. Jana 7 mgr Maria Turcza
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów Kraków, ul. Akacjowa 5 mgr Marek Tokarski
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków, ul. Pędzichów 13 mgr Maria Apanasowicz
Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska Nr 3 Kraków, ul. Krupnicza 44 mgr Marek Tokarski
Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1
Technikum Ekonomiczno – Hotelarskie nr 4
Kraków, ul. Kapucyńska 2 mgr Marek Tokarski
Zespół Szkół Energetycznych:
– Technikum Energetyczno – Elektryczne Nr 9                
– Branżowa Szkoła I stopnia Nr 8
Kraków, ul. Loretańska 16 mgr Radosław Szyk
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1: 
– Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 14
– Technikum Mechaniczne Nr 15
Kraków, Al. Mickiewicza 5 mgr Radosław Szyk
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4:
– Technikum Mechaniczne Nr 30 
– Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 18
Kraków, ul. Podbrzezie 10 mgr Radosław Szyk
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego:
– Technikum Przemysłu Spożywczego Nr 2
– Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 23
Kraków, ul. Miechowity 6 mgr Marek Tokarski
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1: 
– Technikum Ekonomiczne i Elektroniczne Nr 23
– Branżowa Szkoła I stopnia Nr 24
Kraków, ul. Rzeźnicza 4 mgr Radosław Szyk
Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia
Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Kraków, ul. Rzeźnicza 4 mgr Radosław Szyk
Zespół Szkół Nr 1:
– Technikum Komunikacyjne Nr 25
– Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 27
Kraków, ul. Ułanów 3 mgr Jacek Biłko
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji:
– Technikum Inżynierii Środowiska Nr 13
– Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 9
Kraków, ul. Ułanów 9 mgr Maria Turcza
Zespół Szkół Zawodowych Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa:                                               – Technikum Kształtowania Środowiska Nr 24 
– Branżowa Szkoła I stopnia Nr 26
Kraków, ul. Brzozowa 5 mgr Maria Turcza
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia – Liceum Muzyczne Kraków, ul. Basztowa 6 mgr Maria Apanasowicz
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Dunajewskiego 6 mgr Jacek Biłko
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Stradomska 10 mgr Jacek Biłko
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Sławkowska 20 mgr Jacek Biłko
IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące „WORLD” Kraków, ul. Basztowa 17 mgr Maria Apanasowicz
V Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Smoleńsk 25 mgr Maria Apanasowicz
VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja Kraków, ul. Grodzka 60 mgr Maria Turcza
VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące „ACADEMOS” Kraków, ul. Karmelicka 45 mgr Maria Apanasowicz
IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kraków, ul. Brzozowa 6 mgr Maria Turcza
Europejskie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące (Kolegium Europejskie)
Kraków, ul. Metalowców 6
Kraków, ul. Św. Filipa 25
mgr Marta Niemira
mgr Anna Lis
XLI Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Jana Twardowskiego Kraków, Rynek Kleparski 18 mgr Radosław Szyk
XLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Kraków, ul. Studencka 13 mgr Małgorzata Gawędzka
XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Konarskiego
Kraków, ul. Bernardyńska 7
mgr Jacek Biłko
Publiczne Liceum Ogólnokształcące
Zgromadzenia Sióstr Augustianek im. Św. Rity
Kraków, ul. Skałeczna 10
mgr Radosław Szyk
Liceum Ogólnokształcące z oddziałem dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego Kraków, ul. Michałowskiego 10
Technikum TEB EDUKACJA Kraków, ul. Zacisze 8